WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W NASZEJ SZKOLE

Kilka dni temu odwiedziły naszą szkołę dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Puławach. Były zdziwione tym, że w szkole nie ma uczniów. Na szczęście zobaczyły z daleka grupę zerową „Pszczółek”, mającą w tym czasie próbę przedstawienia świątecznego. Nasi goście złożyli wizytę w celu wzięcia udziału w zajęciach świetlicowych o tematyce ekologicznej „Świątecznie z ekologią” .

Śnieżyca spowodowana piankowymi śnieżynkami podrzucanymi na chuście animacyjnej zastąpiła z powodzeniem brak prawdziwego śniegu. Natomiast lepienie piankowego bałwanka i ozdabianie styropianowego, było równie atrakcyjne, jak śniegowego. W przeprowadzonym quizie ekologicznym przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na temat segregowania śmieci. Dzieci odwiedziły również bibliotekę i obejrzały fragment lekcji zdalnej w klasie I „a”.

Obdarowane świątecznymi aniołkami udały się do przedszkola obiecując, że na pewno jeszcze do nas powrócą.

Wychowawczynie świetlicy:

J. Mazurkiewicz,