Godziny dostępności nauczycieli

Wykaz godzin dostępności nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach

w roku szkolnym 2023/2024

Lp. Nazwisko i imię Dzień   Godzina (od - do) Sala

1.

Bachanek Małgorzata

piątek

12:30 - 13:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

2.

Baran Ilona

wtorek

11:30 - 12:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

3.

Chmielewski Jarosław

czwartek

14:30 - 15:30

SALA 2

4.

Cieśla Justyna

piątek

7:30 - 8:00

SALA 113

5.

Ciosmak Paweł

wtorek

13:30 - 14:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

6.

Furtak Urszula

środa

10:45 - 11:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

7.

Grabarski Artur

poniedziałek

11:30 - 12:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

8.

Grzegorczyk Karol

środa

11:30 - 12:30

POKÓJ NAUCZYCIELI WF

9.

Grzesiak Anna

piątek

8:45 - 9:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

10.

Grzesiowska Małgorzata 

piątek

7:00 - 8:00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

11.

Janczak Agata

poniedziałek

11:30 - 12:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

12.

Kika Blanka 

poniedziałek

7:45 - 8:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

13.

Kozak Agnieszka 

wtorek

7:45 - 8:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

14.

Kozak Aneta

środa

14:30 - 15:30

SALA 4

15.

Król Agnieszka 

wtorek

środa

14:30 - 15:00

14:30 - 15:00

SALA 211

16.

Łyjak Anna

wtorek

7:50 - 8:50

SALA 12

17.

Maciejewska Monika

poniedziałek

7:30 - 8:30

SALA 111

18.

Makuch Elżbieta 

wtorek

8:50 - 9:50

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

19.

Makuch Katarzyna 

wtorek

7:40 - 8:40

POKÓJ NAUCZYCIELSKI 

20.

Mróz Anna

wtorek

12:30 - 13:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

21.

Mucha Karolina

środa

13:45 - 14:45

SALA 201

22.

Nowak Violetta 

wtorek 11:30 - 12:15 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

23.

Owczarz Barbara 

piątek

11:45 - 12:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

24.

Paciorek Paulina 

poniedziałek

12:45 - 13:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

25.

Podrażka Sabina

poniedziałek

11:30 - 12:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

26.

Pruszkowski Paweł

wtorek

9:50 - 10:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

27.

Rokita Małgorzata

środa

12:00 - 13:00

SALA 14

28.

Rosołowska Justyna

poniedziałek

7:50 - 8:50

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

29.

Saran-Kurek Agata

------------------------

--------------------------

------------------------------

30.

Skoczek Edyta

czwartek

8:00 - 8:45

GABINET DYREKTORA

31.

Sokół Renata

wtorek

8:00 - 9:00

GABINET WICEDYREKTORA

32.

Stasiak Aneta

środa

13:45 - 14:45

SALA 14

33.

Szczepańska Karolina

środa

11:45 - 12:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

34.

Szulowski Zbigniew

poniedziałek

9:45 - 10:25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

35.

Szewczyk Joanna 

poniedziałek

14:00 - 15:00

SALA 209

36.

Śliwińska Magdalena

środa

7:45 - 8:45

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

37.

Tarłowska Anetta 

poniedziałek

12:30 - 13:30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

38.

Walendziak Michał

piątek 8:00 - 8:45 POKÓJ NAUCZYCIELI WF