Wsparcie Zerówkowiczów dla akcji ,,Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Grupa „Pszczółki” i „Biedronki” nawiązały współpracę ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Puławach. Przyłączając się do akcji Zespołu Wolontariatu, zorganizowaliśmy humanitarną akcję, mającą na celu wyrabianie w dzieciach wrażliwości na potrzeby czworonogów. W ramach kampanii dla najmłodszych uczniów Naszej Szkoły, zostały zrealizowane zajęcia tematyczne o zwierzętach.

Dzięki ofiarności dzieci i rodziców, udało się zgromadzić dużą ilość pożywienia, smakołyków, pościeli, zabawek i kocyków. Wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów akcji. Niestety aktualna sytuacja nie pozwoliła na wycieczkę do schroniska, mimo to wszystkie dary bezpiecznie dostarczono na miejsce. My jednak nie żegnamy się z czworonożnymi przyjaciółmi i obiecujemy wesprzeć schronisko jeszcze raz. Pierwszy krok przygotowujący do właściwego kontaktu ze światem przyrody za nami:-)