Podsumowanie Innowacji - Karty Grabowskiego w akcji!

innowacja-980x512.jpg

7 czerwca 2021 r nastąpiła inauguracja innowacji pedagogicznej pt. „Matematyczne Asy z zerówkowej klasy.” Grupy przedszkolne: „Pszczółki” i „Biedronki” przystąpiły do rozgrywek matematycznych, kończących w tym roku szkolnym przygodę z Kartami Grabowskiego. Dzieci z obydwu grup, zostały losowo podzielone na grupy. Następnie przy trzech stolikach rozpoczęły się igrzyska matematyczne.

Pszczółki i Biedronki, na początek powtórzyły zasady swoich ulubionych gier, a następnie doszło do rozdania kart. Kolejny raz Zerówkowicze przekonali się, że pomimo wygranej, czy przegranej, w tych zawodach wszyscy jesteśmy zwycięzcami!

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwapodpisany przez Panią Dyrektor i wszystkich nauczycieli wychowania przedszkolnego.

„Matematyczne Asy z zerówkowej klasy” to innowacja, która wzbudziła dużo emocji. Stała się najlepszym przykładem na atrakcyjny sposób nauki przez zabawę.

Będziemy tęsknić!