Pierwsze dni w szkole...

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami....  To ważny moment dla każdego dziecka, ale najważniejszy dla Zerówkowiczów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły.
Dzieci w pierwszych tygodniach września nawiązały już pierwsze nowe znajomości i odnowiły te „stare” - przedszkolne. Pszczółki i Biedronki poznały nowe obowiązki i prawa, które zostały zapisane w kodeksie grupowym. Chętnie podejmowali zabawy indywidualne i zbiorowe. Podczas wykonywania prac plastyczno-technicznych, rozwijali swoje zdolności manualne. Nie obce są im również zasady bezpieczeństwa obowiązujące w ruchu drogowym.

Pierwsze dwa tygodnie to także ćwiczenia analizy i syntezy wyrazów, oraz ćwiczenia grafomotoryczne, które małymi krokami wprowadzają dzieci w świat cyfr i liter.

Trzymamy kciuki za naszych wychowanków w dążeniu do wyznaczonych celów!