Jesienny koloryt w Zerówce

Jesień to niezwykła pora roku, która jest doskonała okazją do przyglądania się zmianom zachodzącym w przyrodzie. Zerówkowicze przyglądali się bacznie drzewom, ich liściom, owocom starając się je samodzielnie rozpoznać i poprawnie nazwać. Obserwując opadanie liści dochodzili do wiedzy - dlaczego tak właściwie spadają? Uczyli się jesiennej piosenki głośnie śpiewając o jej urokach...

Jesień jest także czasem powstawania kolorowych, pięknych prac plastycznych. Twórcze rączki naszych uczniów rozwijały swoje zdolności manualne tworząc piękne prace plastyczne. Rozmawialiśmy także o grzybach, o zasadach zbierania i rozpoznawania grzybów. Choć spostrzegawczy są nasi uczniowie to jednak jednogłośnie przyznali, że na grzybobranie można się wybrać jedynie z osobą dorosłą! 24 września, w Święto Grzybów, powstały śliczne grzyby łudząco podobne do tych prawdziwych! Jesienna pora to twórczy, piękny czas!