Akcja Złota Klasa

złota klasa.jpg

Jak co roku, nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej ,,Złota klasa''. Zdobycie tytułu Złotej Klasy to tylko cel pośredni - głównym celem wszystkich przynoszących regularnie złote grosiki było wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W związku z sytuacją epidemiczną Finał WOŚP został przesunięty a grosiki zbieramy w związku z tym do 18 stycznia. W salach Pszczółek i Biedronek są pokaźne ilości złotych monet przynoszonych przez najmłodszych uczniów o ogromnych sercach. Już niebawem podsumowanie.