Zapraszamy do świata minerałów z Panem Józefem i klasą integracyjną 3a!

5b868824-bb15-4dac-9162-0c74383c4934.jpeg

Klasa integracyjna 3a wybrała się w piątek do Obserwatorium Astronomicznego w Puławach, gdzie odbyła się fascynująca wystawa minerałów. Uczniowie mieli okazję zgłębić tajemnice Ziemi, odkrywając różnorodność kształtów, barw i właściwości minerałów. 

Podczas wizyty na wystawie, uczniowie nie tylko podziwiali piękno okazów, ale także aktywnie uczestniczyli w prezentacjach i warsztatach, dzięki którym mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat geologii i procesów geologicznych.  Była to wspaniała lekcja o niezwykłych wykopaliskach. 

Zajęcia przyrodnicze i geologiczne stymulowały także kreatywność uczniów, zachęcając ich do poszukiwania własnych rozwiązań i eksperymentowania.

Poprzez takie wydarzenia, uczniowie mają okazję do rozwijania swoich pasji, zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń oraz budowania więzi społecznych, co stanowi niezwykle ważny element ich edukacji i rozwoju osobistego.

Podziękowania za wspaniałą przygodę kierujemy do Pana Józefa Czerwca, który z pasją i zaangażowaniem poprowadził klasę w podróż w głąb Ziemi.

Dzięki rocznemu projektowi MDK w Puławach, uczniowie mieli możliwość odkrywania wielu tajemnic ze świata nie tylko przyrody, ale także kultury i turystyki.

Dziękujemy i nie możemy doczekać się kolejnego spotkania

 

Link do filmu:

https://youtu.be/QMJMrvgZLQI