Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru

dzień teatru SP4.jpg

W następnym tygodniu w naszej szkole odbędą się wydarzenia związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Teatru. W środę, 24 marca, odbędzie się konkurs recytatorski "Uśmiechnij mnie" dla uczniów klas młodszych, uczniowie klas starszych przesyłają filmiki ze swoim wystąpieniem do dnia 17 marca. Do dnia 24 marca czekamy natomiast na zdjęcia przedstawiające wybrane charakteryzacje teatralne - do udziału w tej zabawie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły. Ponadto, uczniowie klasy 1 "b" we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach przygotowali przedstawienie teatralne pt. "Zamieszanie w krainie bajek" - nagranie z wystąpieniem pierwszoklasistów będzie dostępne na stronie internetowej naszej szkoły. Natomiast uczniowie klas starszych przygotowali krótki quiz teatralny - zaprezentujemy go także poprzez stronę internetową w dniu 26 marca. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie naszej szkoły będą się doskonale bawić i poczują magię teatru!