Wyniki konkursu- książeczka sensoryczna

krejzolki-zestaw-klasowy.jpg

 

Mamy już wyniki konkursu ,,Czytam wszystkimi zmysłami. Konkurs na książeczkę sensoryczną''.

W grupie wiekowej oddziałów przedszkolnych przyznano jedno 1 miejsce:

1 MIEJSCE: Geralt Kukiełka, zerówka

W kolejnym przedziale wiekowym klas I-III przyznano dwa 1 miejsca ex aequo:

1 MIEJSCE: Maria Węglarz, klasa 2a

1 MIEJSCE: Alicja Oleksiewicz, klasa 2a

Serdecznie dziękujemy za wszystkie dostarczone prace! Temat konkursu nie był łatwy, na pewno nie raz wymagał wsparcia rodzica przy użyciu gorącego kleju czy wycięciu twardego tworzywa, jednak celem było rozbudzenie kreatywności, którą było widać w każdej z nagrodzonych książeczek. BRAWO! Książeczki zostaną przekazane do Spółdzielni Socjalnej ,,Inicjatywa'', gdzie będą stanowiły wsparcie terapii zaburzeń Integracji Sensorycznej. Serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy pięknych prac. Nagrody zostaną wręczone laureatom we wtorek, 8 marca.