Wielki sukces Świetliczaków w VI Powiatowym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Choinkową!

325045823_1025450141746337_7968028659782446987_n.jpg

Świetliczaki wzięły udział w VI Powiatowym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Choinkową, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach. Z całym sercem i zaangażowaniem zabrały się do wykonywania ozdób choinkowych, które według zasad konkursu, musiały być wykonane w odcieniach błękitu. W ruch poszły przeróżne materiały: szmatki, szyszki, płatki kosmetyczne, patyczki logopedyczne, gałązki, włóczka....z czego powstały oryginalne ozdoby choinkowe. Kreatywność oraz pomysłowość Świetliczaków zostały docenione przez jury konkursu.
Świetliczaki z SP 4 zdobyły największą liczbę nagród spośród szkół z powiatu puławskiego, biorących udział w konkursie. Konkurencja była duża. Na konkurs wpłynęły bowiem aż 153 prace.

A oto wyniki:

Nagrody główne:
Łucja Sz. z klasy 1a
Jagoda K. z klasy 1a
Maria W. z klasy 3a
Nikola M. z klasy 4a

Wyróżnienia:
Nikola K. z klasy 3b
Oliwia F. z klasy 1a


Gratulujemy laureatom oraz uczestnikom konkursu!