W poszukiwaniu Zagadkowego Wędrowca

dzieci pieką kiełbaski na ognisku.jpg

Jesienne słoneczko świeci jeszcze całkiem mocno, dlatego chętnie przebywamy na świeżym powietrzu.

W ubiegły czwartek tj. 07.10.2021 roku nasza klasa, czyli VI a, postanowiła wykorzystać ostatnie promyki słońca i udała się na poszukiwanie Zagadkowego Wędrowca. Pretekstem naszej wyprawy były obchody Dnia Chłopaka. W doskonałych nastrojach udaliśmy się do lasu w okolicach Włostowic. Tutaj czekał na nas szereg zadań, z którymi musieliśmy się zmierzyć, aby odnaleźć Wędrowca. Wcale nie było łatwo. Były podchody, łowienie, budowanie szałasu, ale musieliśmy się przede wszystkim wykazać się doskonałą orientacją w terenie i umiejętnością współpracy. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy zgraną grupą, a wyzwania, nawet te trudne, pokonujemy bardzo szybko. Odnaleźliśmy Zagadkowego Wędrowca, a nagrodą były pyszne kiełbaski i pieczone jabłuszka. To był bardzo emocjonujący dzień.

 

Klasa VIa