Ślubowanie klas 1 i uroczysty apel z okazji DEN

ślubowanie klas pierwszych.jpg

W piątek, 21 października społeczność naszej szkoły uczciła Dzień Edukacji Narodowej podczas uroczystego apelu przygotowanego przez uczniów klasy 7a. Były piosenki, wiersze i piękne życzenia. Uczniowie przygotowali również niespodzianki dla Pierwszaków, którzy brali udział w zagadkach dotyczących szkoły. Pierwszoklasiści z chęcią wysłuchali także niespodzianek przygotowanych przez uczniów klas drugich. Były wiersze, piosenki i występ z dzwonkami diatonicznymi. Następnie uczniowie klas 1 oraz ich rodzice przystąpili do aktu ślubowania. Później nastąpił długo wyczekiwany moment Pasowania na Ucznia naszej szkoły poprzez dotknięcie ramienia eleganckim drewnianym piórem. Uczniowie otrzymali akty pasowania, pamiątkowe kuferki oraz upominki od uczniów klas 2. To był piękny wzruszający dzień dla całej społeczności naszej szkoły.