Rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty!

rozpoczecie roku dekoradja 2.jpg

Słoneczne wakacje wypełnione wyjazdami, wycieczkami i poszukiwaniem przygód minęły niezwykle szybko i przyszedł czas na powrót do szkoły. Z tej okazji, 1 września 2022 r., odbyła się msza święta w kościele parafialnym pw. św. Józefa w Puławach. Zanim, jednak spisaliśmy plany lekcji na kolejne dni nauki, uczestniczyliśmy w uroczystym apelu. Było to bardzo ważne wydarzenie dla wielu rodziców i uczniów, szczególnie tych, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę w naszej szkole. Wychowawcy klas pierwszych oraz szkolnego oddziału przedszkolnego - „Zerówka” odczytali listy uczniów i wręczyli dzieciom drobne upominki. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego swoim krótkim występem artystycznym dopełnili uczniowie klas trzecich.

Wszystkim Uczniom życzymy radosnych chwil oraz sukcesów w nauce, pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń, a Rodzicom i Nauczycielom cierpliwości i powodów do dumy.

To będzie wspaniały rok!