Podsumowanie Konkursu na Logo Małego Samorządu Uczniowskiego

image2.jpeg
Z radością ogłaszamy zwycięzcę Konkursu na Logo Małego Samorządu Uczniowskiego! Spośród fantastycznych prac, które wzbudziły zachwyt i podziw, zwyciężyła praca autorstwa Oliwiera Sułka z klasy integracyjnej 3b.

Logo autorstwa Oliwiera wyróżnia się nie tylko swoją estetyką, ale również wyjątkowym przekazem. Jego praca oddaje ideał zjednoczenia i współpracy.
Symbolika zawarta w projekcie Oliwiera ujmuje szacunek dla naszego Patrona i odzwierciedla wartości, którymi kieruje się Mały Samorząd Uczniowski – współpracę i jedność.
Serdecznie gratulujemy Oliwierowi za wyjątkową pracę i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie i kreatywność. Jesteśmy przekonani, że logo autorstwa Oliwiera stanie się symbolem dynamizmu naszego Małego Samorządu Uczniowskiego przez wiele lat.
Opiekunowie MSU