Nasi Najlepsi 2023

640x0.jpg

23 lutego w naszej szkole odbyła sie uroczysta gala "Nasi Najlepsi" dedykowana uczniom z najwyższą średnią ocen za I semestr. Na spotkanie zostali zaproszeni wyróżnieni uczniowie oraz ich rodzice, gościem specjalnym była pani Agnieszka Zamojska, Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu.
Prezentacje Naszych Najlepszych ubarwiły występy artystyczne uczniów i nauczycieli. Uczestnicy spotkania mogli usłyszeć utwór "Imperatyw" w wykonaniu pana Artura Grabarskiego, piosenkę "Let me down slowly" zaśpiewaną przez Magdalenę Mikulską. Nasi szkolni recytatorzy, Michał Majchrzak i Anastasia Moroz, pokazali swój wielki talent, a Jakub Trojak zachwycił wszystkich swą grą na klawiszach. Zespół taneczny pani Agaty Janczak wykonał choreografię do utworu "Don't stop me now" zespołu Queen. Na zakończenie nauczycielki klas młodszych i starszych zaśpiewały utwór "Najjaśniejsza z gwiazd", którego słowa były dedykowane Naszym Najlepszym. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, w tym degustacja tortu ufundowanego przez Radę Rodziców.


Jeszcze raz gratulujemy uczniom z najwyższą średnią ocen. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

 

Artykuł na temat naszej gali we Wspólnocie puławskiej