Interdyscyplinarny Turniej Wiedzy - "Kopernika dobrze znamy, szanujemy, podziwiamy"

miniaturka plakat.jpg

Szanowni Państwo,

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach zaprasza uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych do udziału w Interdyscyplinarnym Turnieju Wiedzy o Mikołaju Koperniku pt. „Kopernika dobrze znamy – szanujemy, podziwiamy”, zorganizowanym dla uczczenie 550 rocznicy urodzin i 480 rocznicy śmierci naszego patrona oraz 50 rocznicy nadania szkole jego imienia.

W załączeniu przesyłamy plakat i regulamin. Termin zgłaszania drużyn do Interdyscyplinarnego Turnieju Wiedzy upływa 29 listopada 2023 roku. Turniej odbędzie się 14 grudnia 2023 roku o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach. Termin dostarczenia prezentacji konkursowej upływa 8 grudnia 2023 r.

Wszelkie pytania odnośnie konkursu proszę kierować na email: ufurtak@sp4pulawy.onmicrosoft.com  lub jchmielewski@sp4pulawy.onmicrosoft.com

Prosimy o przekazanie niniejszej informacji wraz z regulaminem i plakatem nauczycielom historii.

Pozdrawiamy,

koordynatorzy konkursu