Konkurs barwy jesieni ROZSTRZYGNIĘTY!

heart-gbd2ef3bba_1920.jpg

„JESIENNY KOSZ

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „JESIENNY KOSZ” został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy od Was 55 prac konkursowych.

Celem konkursu było wzbogacenie wiedzy na temat jesiennej przyrody, rozwijanie postawy twórczej, rozwijanie zdolności manualnych, plastycznych u dzieci, rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci.

Chcieliśmy w ten sposób zwrócić ich uwagę na piękno barw jesiennych w naszym codziennym życiu.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Dla przypomnienia prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych – pierwsza dla dzieci do lat 8, a druga dla uczestników – od 9 do 13 lat.

Oto lista zwycięzców:

Kategoria zerówka i klasy 1-3

I miejsce: Marcel Szymanek MP7

II miejsce: Wiktoria Głos i Kinga Pacocha MP14

III miejsce: Zuzia Manowiec SP4

Wyróżnienia: Małgorzata Michalak SP6, Julia Śmietanka MP8, Natali Bąkała MP7, Iza Pałasz MP7, Zuzuzanna Glegoła SP6

Kategoria klasy 4-8

I miejsce: Zuzia Rymarczyk SP4

II miejsce: Bruno Mogielnicki  SP3

III miejsce: Grzegorz Mirga SP4

W związku z sytuacja eidemiologiczną nagrody zostaną dostarczone do szkół po Nowym Roku. Za utrudnienia przepraszamy