Kiermasz charytatywny

2022-06-07T202613.579.png

W pomoc dla uchodźców z Ukrainy społeczność naszej szkoły włącza się od dawna. Kolejną jej formą był kiermasz rękodzieła, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na zorganizowanie dla dzieci z oddziałów przygotowawczych wybranej atrakcji. Podziękowania składamy na ręce naszych utalentowanych nauczycieli, którzy przekazali wykonane przez siebie przedmioty i dekoracje - dziękujemy dyrektor szkoły, pani Edycie Skoczek, pani Blance Kice, pani Janinie Mazurkiewicz, pani Violetcie Nowak oraz pani Paulinie Paciorek. Wyrazy wdzięczności przekazujemy również wszystkim uczniom, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wesprzeć ideę wolontariatu w naszej szkole poprzez pomoc w zorganizowaniu kiermaszu.