III Ogólnopolski Konkurs "Przez nas ilustrowane to, co w wierszach K.K. Baczyńskiego zapisane"

IMG-20230606-WA0000.jpg

Poznaliśmy wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu "Przez nas ilustrowane to, co w wierszach K.K. Baczyńskiego zapisane" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Puławach. Z wielką radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Albert Chabros, zdobył wyróżnienie - w tym miejscu należy dodać, że na na konkurs wpłynęło 1039 prac z całej Polski, a Albert jest w gronie 32 nagrodzonych osób! Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej inspirowanej wierszem patrona Szkoły Podstawowej nr 2 w Puławach, czyli Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Nasz uczeń wybrał utwór "Lasem". Zachwycił jury swym pomysłem na przedstawienie treści wiersza za pomocą obrazu, ale również swoją doskonałą techniką. Albercie, gratulujemy serdecznie!