HURRA HURRA!!! NASZA ŚWIETLICA I MIEJSCE MA!!

272532929_218353793844480_5363944150855976310_n.jpg

Konkurs na najpiękniejszą Bożonarodzeniową Szopkę Przestrzenną rozstrzygnięty!!!

W grudniu 2020 został ogłoszony konkurs na Bożonarodzeniową Szopkę Przestrzenną, organizowany przez Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”. Świetliczakom takie wyzwania nie straszne. Z zapałem zabrały się do pracy. Najpierw przystąpiły do budowy konstrukcji szopki. Misterna to była praca, ponieważ nasza szopka składała się z ponad stu piernikowych serduszek. Następnie przyszła kolej na wykonanie postaci do szopki. Świetliczaki wykazały się pomysłowością i kreatywnością w kwestii doboru materiałów i wyczarowały prawdziwe cudeńka. Z niecierpliwością czekaliśmy na ogłoszenie wyników. I wreszcie są. Jury w składzie Aleksandra Kozak-Kotowska, Joanna Harbat-Szymula, Kamila Salwowska-Duk, Halina Piórczyńska, spośród 34 szopek przestrzennych, które zostały zgłoszone na konkurs, to właśnie naszej szopce przyznała I miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym Świetliczakom!