Bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi HPV

szczepienie.jpg

Bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi HPV

 

Miasto Puławy i Zakład Opieki Zdrowotnej „Medical” Sp. z.o.o. zaprasza dziewczynki urodzone w 2009 roku i zamieszkałe na terenie Miasta Puławy na bezpłatne szczenienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

Zapisy oraz szczegółowe informacje o szczepieniach można uzyskać pod nr tel. 691 244 111.

Miasto Puławy od 2017 roku realizuje Program polityki zdrowotnej miasta Puławy obejmujący szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). Program realizuje dwa priorytety: zmniejszenie zachorowalności i przedwczesnej umieralności z powodu nowotworów złośliwych oraz zwiększenie skuteczności zapobiegania chorobom zakaźnym i zakażeniom. 

Więcej informacji i formularz zgłoszeń dostępny na stronie

https://www.pulawy.eu/artykuly/bezplatne-szczepienia-przeciwko-wirusowi-hpv,43474.htm