Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przypada na 20 września. W naszej szkole świętowanie tego wyjątkowego dnia rozpoczęło się już w piątek, a wszystko za sprawą zaproszenia przedszkolaków z pobliskiego Przedszkola nr 2. Odwiedziły nas dwie grupy - cztero i pięciolatki.

Na przedszkolaki czekały konkurencje sportowe przygotowane przez animatora sportu - trenera Bernarda Bojka. Były tory przeszkód, wyścigi i zabawy skoczne. Nie zabrakło zabaw z piłką - strzelanie do bramki i rzuty do kosza. Następnie przedszkolaki mogły korzystać ze sprzętu sportowego i swobodnie bawić się korzystając z pięknej słonecznej pogody. Na zakończenie sportowych atrakcji czekały pamiątkowe medale, bransoletki i kolorowe balony. To był dzień pełen dziecięcej radości!