Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego “Uśmiechnij mnie!”

usmiechnij mnie.jpg

Z wielką radością prezentujemy wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego “Uśmiechnij mnie!”.

Jury w składzie: pani Mariola Błazik (przewodnicząca jury, pracownik Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach), pani Edyta Skoczek (dyrektor szkoły), pani Urszula Furtak (nauczyciel języka polskiego, ocena w kategoriach: “przedszkole” i “uczniowie klas młodszych”), pani Magdalena Śliwińska (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, ocena w kategoriach: “przedszkole”, “klasy starsze”), pani Paulina Paciorek (nauczyciel języka polskiego, ocena w kategoriach: “przedszkole” i “uczniowie klas młodszych”) po wysłuchaniu 28 recytacji, zdecydowało o przyznaniu nagród oraz wyróżnień w poszczególnych kategoriach:

“PRZEDSZKOLE”

Bruce Wojciechowski

Kacper Bernat

Zofia Kowalik

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za piękne wystąpienia. Cieszymy się, że w naszej szkole jest tak wielu wspaniałych, utalentowanych recytatorów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy – nagrody przekażą Wam wychowawcy w dniach 12 – 14 maja (klasy młodsze i przedszkole), 17 – 19 maja (klasy starsze).

Poniżej zamieszczamy link do filmiku, który prezentuje recytacje zdobywców nagród głównych w konkursie.