Ach, ten nasz zdolny Michał!

michał.png
Michał Majchrzak, uczeń klasy V a, po raz kolejny dowodzi, że jego talent recytatorski zasługuje na laury. W kolejnej edycji Małego Konkursu Recytatorskiego zdobył wyróżnienie. Warto dodać, że Jury w składzie: Dominika Jarosz, Ewa Wolna i Katarzyna Adamowska-Kane wysłuchało 45 prezentacji i wybrało 3 osoby, które zostały nominowane do konkursu na szczeblu wojewódzkim, przyznano także 5 wyróżnień - zatem Michał znalazł się w gronie 8 osób najlepiej prezentujących wiersz w naszym powiecie (we wszystkich jego kategoriach). Mały Konkurs Recytatorski jest znany ze swojego wysokiego poziomu, dlatego wyróżnienie naszego ucznia jest wielkim sukcesem.
Michale, w tym roku szkolnym dałeś nam już wiele powodów do dumy - po raz kolejny - gratulujemy!