Biblioteka - informacje

nauczyciel-bibliotekarz mgr Agnieszka Król

Godzina dostępności dla uczniów i rodziców poniedziałek 1330-1430

Regulamin biblioteki szkolnej na wesoło

Drogi Czytelniku!

My, książki, chętnie gościmy w progach naszej społeczności bibliotecznej.
W trosce o swoje dobre imię i nasze bezpieczeństwo wypożyczaj nas wyłącznie na swoje nazwisko.
Jesteśmy bardzo towarzyskie. Nie przetrzymuj nas długo. Chcemy odwiedzić również innych.
Chcemy być eleganckie i zadbane dla Ciebie, Uszanuj naszą urodę, ciesz się nią. Zauważone zniszczenia zgłoś bibliotekarzowi niczym kosmetyczce.
Żyjemy w świecie cywilizowanym. Nie bój się zgłosić naszego zagubienia lub zniszczenia. Chcemy się odnaleźć! Bibliotekarz też człowiek. Wspólnie ustalicie, jak zrekompensować ewentualną szkodę.
My, książki, jesteśmy bardzo wrażliwe na hałas! Podelektuj się ciszą i spokojem, jaki oferujemy, a odkryjesz świat relaksu.
W letnie wakacje wszystkie wypoczywamy na półkach w naszej bibliotece. Nie męcz nas dłużej! Zwróć nas na początku czerwca.