eTwinning.jpg

eTwinning - program, do którego dołączyliśmy w roku szkolnym 2020/2021

Czym jest eTwinning?

Program eTwinning to społeczność gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy (i nie tylko!), współpracująca za pomocą mediów elektronicznych i platformy TwinSpace. eTwinning to również doskonalenie zawodowe nauczycieli. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami – współdziałają, wymieniają się informacjami, pomysłami i materiałami dydaktycznymi uatrakcyjniającymi proces kształcenia.

eTwinning poszerza pedagogiczne horyzonty! Poszerza możliwości uczniów i nauczycieli!

Motywuje do nauki i otwiera na poznawanie innych kultur. Program zgromadził już ponad 700 tysięcy nauczycieli ze 206 tysięcy szkół, którzy łącznie zrealizowali już 90 tysięcy różnorodnych projektów.