45 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - eliminacje miejskie

mobile_1330935826d_foto_4f509063f2aeb-.jpg

W dniu 03.03.2023 r. w Urzędzie Miasta Puławy odbył się turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu miejskim, w którym to udział brało dwóch uczniów z naszej szkoły - Kacper Zbrzeźniak oraz Jan Oleksiewicz.

Turniej ten służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Miło nam poinformować, że Jan Oleksiewicz z klasy 5a zdobył 1 miejsce, a Kacper Zbrzeźniak - 2 miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej, na szczeblu miejskim w grupie wiekowej II.

Czekamy teraz na informacje o dacie kolejnego etapu, a naszemu zwycięzcy serdecznie gratulujemy.