Godziny dostępności nauczycieli

Wykaz godzin dostępności nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach w roku szkolnym 2022/2023

Lp. Nazwisko i imię Dzień   Godzina (od - do) Sala
1. Bachanek Małgorzata

Wtorek 

13.30 - 14.30

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

2.

Baran Ilona

Poniedziałek 

Czwartek

16.00 - 16.30

16.00 - 16.30

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

3. Ciosmak Paweł Środa  12.30 - 13.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
4. Furtak Urszula Wtorek 13.45 - 14.45 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
5. Grabarski Artur Środa (co 2 tygodnie)

13.30 - 14.30

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

6. Grzesiak Anna Piątek (co 2 tygodnie)

15.25 - 16.25

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

7. Grzesiowska Małgorzata  Czwartek (co 2 tygodnie) 7.00 - 8.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
8. Janczak Agata Środa 12:30 - 13:30 SALA 210
9. Kika Blanka  Wtorek  14.35 - 15.35 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
10. Kozak Agnieszka  Poniedziałek  13.30 - 14.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
11. Kozak Aneta Piątek 

12.00 - 12.30

14.30- 15.00 (co 2 tygodnie zamiennie z GDD)

POKÓJ NAUCZYCIELSKI 

12. Król Agnieszka  Poniedziałek  13.30 - 14.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
13. Lipnicki Jarosław

Wtorek 

Czwartek 

14.30 - 15.00

13.30 - 14.00

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

14. Łyjak Anna Wtorek  14.35 - 15.35 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
15. Makuch Elżbieta  Środa  12.30 - 13.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
16. Makuch Katarzyna  Czwartek 

9.30 - 10.00

10.30 - 11.00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI 

17. Mróz Anna Poniedziałek  13.45 - 14.45 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
18. Mucha Karolina Czwartek  12.45 - 13.45 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
19. Nowak Beata Piątek  13.00 - 14.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
20. Nowak Violetta  Środa 

7.20 - 7.50

14.30 - 15.00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI 

21. Owczarz Barbara  Środa/ Wtorek 27.12.2022 13.30 - 14.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
22. Paciorek Paulina  Wtorek  14.35 - 15.35 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
23. Pietura Anna  Piątek  12.30 - 13.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
24. Pruszkowski Paweł Wtorek 15.20 - 16.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
25. Rosnau-Wojas Monika -------------- --------------- ---------------------
26. Rosołowska Justyna Wtorek  14.35 - 15.35 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
27. Sadurski Paweł  Czwartek  14.35 - 15.05 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
28. Saran-Kurek Agata Piątek  14.00 - 15.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
29. Skoczek Edyta Wtorek  12.30 - 13.30 GABINET DYREKTORA
30. Sokół Renata Środa  12.30 - 13.30 GABINET WICEDYREKTORA
31. Stawarska Magda Środa  12.30 - 13.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
32. Szczepańska Karolina Wtorek 

7.00 - 8.00

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

33. Szulowski Zbigniew ------------- ----------------- ---------------------
34. Szewczyk Joanna  Środa 14:00 - 15:00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
35. Śliwińska Magdalena Wtorek  12.30 - 13.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
36. Tarłowska Anetta 

Środa 

12.30 - 13.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
37. Walendziak Michał Poniedziałek  14.30 - 15.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
38. Zjawiony Grzegorz  Piątek  9.00 - 10.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
39. Maciejewska Monika Środa  12.30 - 13.30 POKÓJ NAUCZYCIELSKI