Zamieszanie w krainie bajek

zamieszanie w krainie bajek.jpg

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie z klasy I b (Paweł Gembal, Dawid Dydo, Jadwiga Jabłonowska, Lena Jamioła, Nikola Karpińska, Maja Korczyńska, Apolonia Maciąg, Marcin Oleszkiewicz, Bartosz Śmich, Zuzanna Świerska, Lena Grzelak, Michalina Zabiegła) uczestniczą w zajęciach dodatkowych „Szkolny teatr”, które realizowane są we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach.  W ramach warsztatów dzieci doskonalą umiejętności aktorskie i recytatorskie. Zabawa w teatr doprowadziła nas do przygotowania przedstawienia pt. „Zamieszanie w krainie bajek”. Niestety nie  mogliśmy zaprezentować osiągnięć przed publicznością „na żywo”, dlatego, pamiętając o obchodach Międzynarodowego Dnia Teatru, postanowiliśmy nagrać spektakl.

Serdecznie zapraszamy na widowisko!