Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

images.jpg

Nadeszły długo oczekiwane wakacje. 21 czerwca był dla nas dniem pełnym radości, ale i smutku - przyszło nam bowiem pożegnać tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Nie zabrakło wzruszeń i łez, kiedy odchodzący ósmoklasiści przemawiali do zebranych, Kuba Trojak zagrał pożegnalnego walca na pianinie, czy kiedy Hania Trojak i Magda Mikulska zaśpiewały piosenkę "Dla ciebie". Niezwykłe poruszenie wywołały słowa dla absolwentów napisane przez wychowawczynie w formie wiersza. Zachwyciły natomiast występy artystyczne naszych uczniów, za co im serdecznie dziękujemy! 
Uczniowie klas młodszych tego dnia również mieli okazję do świętowania - trzecioklasiści z dumą odebrali dyplomy absolwenta klasy trzeciej, zaśpiewali piosenkę na pożegnanie i otrzymali dobre rady na przyszłość od uczniów klas starszych. Teraz nadszedł czas odpoczynku - życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!