Klasy Va i VIa w Lublinie

image0000_3.jpg

W dniu 09.12.2021 roku klasy Va i VIa udały się na wycieczkę do Lublina. Program wyjazdu obfitował w atrakcje. Pobyt w Lublinie rozpoczęliśmy od wizyty w parku trampolin. Było wiele zabawy i radości. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni udaliśmy się do kina na film „Clifford. Wielki czerwony pies”. Film okazał się ciekawy i wzruszający. Jego bohaterka to ośmioletnia dziewczynka Emily Elizabeth, która marzyła o tym, aby jej maleńki czerwony szczeniak urósł i był silny. Nie spodziewała się jednak, że pewnego ranka znajdzie w swoim małym mieszkanku wielkiego psa. Emily zrobi wszystko, aby Clifford mógł z nią zostać. Film ukazujący wielką moc przyjaźni i dobroci wprawił wszystkich w dobre humory. Po obiedzie znaleźliśmy czas na drobne zakupy. Ostatnim etapem naszego wyjazdu był Ogród Botaniczny i niesamowita zimowa atrakcja, czyli Park Iluminacji. W trakcie wędrówki mieliśmy możliwość odbycia „botanicznej podróży” dookoła świata. Poznaliśmy drzewa i krzewy różnych kontynentów, odkrywaliśmy też kolejne krainy wyczarowane światłem i muzyką. Park Iluminacji zrobił na nas wielkie wrażenie, które potęgowały otaczające nas ciemności, mróz i śnieg. Zabawa była przednia. To był bardzo udany wyjazd.