Już po egzaminie...

edunotki1.jpg

Maraton egzaminacyjny dobiegł końca i na pewno pozostanie dla ósmoklasistów niezapomnianym i ważnym wspomnieniem. Zaprezentowanie wiedzy ze znajomości lektury "Mały Książę" i "Kamienie na szaniec", rozwiązanie zadań z wykorzystaniem potęg, pierwiastków, procentów czy twierdzenia Pitagorasa, napisanie w języku angielskim e-maila do kolegi z Anglii na temat przygotowanego w formie albumu ze zdjęciami prezentu dla cioci, to tylko niektóre zadania, z którymi zmierzyli się ósmoklasiści podczas tych 3 dni. Drodzy Ósmoklasiści gratulujemy Wam napisania egzaminów i już dziś trzymamy kciuki za certyfikaty, które otrzymacie w szkole w lipcu. Dziękujemy Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor i wszystkim nauczycielom za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminów ósmoklasisty.