"Od nasionka do jedzonka"

images.jpg

W piątek 8 maja uczniowie klasy IV b uczestniczyli w zajęciach organizowanych w IUNG Puławy "Od nasionka do jedzonka". Była to bardzo interesująca lekcja pokazująca proces uprawy roślin od nasiona aż po zbiory.

Podczas zajęć uczniowie oprócz szerokiej wiedzy teoretycznej mieli okazję samodzielnie zasadzić pomidorki koktajlowe. Wykorzystując zdobytą wiedzę pielęgnują swoją sadzonkę w domu z niecierpliwością czekając na pierwsze owoce.